Kulatá plátna 3v1 - průměr 20, 30, 40 cm, 380 g/m2, 100% bavlna, 3x šepsováno

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Kód: VH_SC0234
279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Kulatá plátna 3v1 - průměr 20, 30, 40 cm, 380 g/m2, 100% bavlna, 3x šepsováno

Kulaté malířské plátno je ideální pro umělce, kteří chtějí tvořit v netradičním formátu. Absence rohů eliminuje statické linie a otvírá prostor pro plynulé kompozice a dynamické tahy štětcem. Ať už jste zkušený malíř nebo teprve začínáte, plátno Vám dává možnost vytvořit krásný obraz, který si pak můžete pověsit ve své osobní domácí galerii.

Díky kvalitnímu dřevěnému rámu z borovicového dřeva je plátno krásně napnuté. Je napenetrováno bílým univerzálním šepsem. Bílá barva umožňuje umělci tvořit podle jeho představ a je neutrální, takže neruší nanesené barvy. Hladký povrch se snadno pokrývá a barvy nanesené na malířské plátno se bez problému rozetřou.

Malířské plátno je vhodné pro akrylové, olejové a akvarelové barvy, tempery, kreslení tužkou, uhlem i pastelem. Plátno lze také využít i pro další techniky, jako je koláž, decoupage, mozaika a patchwork.

Kulatá plátna se výborně hodí pro tvorbu mandal. Kruhový tvar a symetrie jsou pro mandaly klíčové. Symetrické vzory vyvolávají pocit harmonie, rovnováhy a celistvosti. Tato tvorba je zábavná a relaxační aktivita, která vám pomůže odbourat se stres, úzkost.

 Balení obsahuje: kulatá malířská plátna, Ø 20, 30, 40 cm, 100 % plátno, 3x šepsováno - nataženo na rám z borovicového dřeva. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty