Snazaroo obličejové barvy - Drak, Dino

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Kód: VH_1172182
409 Kč 338,02 Kč bez DPH
Snazaroo obličejové barvy - Drak, Dino

Nechte své dítě vkročit do prehistorického světa plného dunivých zvuků vrčení dinosaurů a draků chrlících oheň. Sada barev na obličej Dragons & Dinosaurs má směs klasických matných barev spolu s metalickou elektrickou zelenou pro extra lesk. Tato sada obsahuje snadno použitelné návody a šablony, které pokaždé zajistí ohromující výsledek.

Obsahuje:
8x2ml bílá, černá, zářivě červená, zářivě žlutá, bledě modrá, trávově zelená, tmavě hnědá, metalická zelená, 1 štětec, 1 houbička, 2 šablony a návod k malování na obličej krok za krokem.

Buďte kreativní s jedním z našich snadno pochopitelných průvodců a šablon nebo si vytvořte vlastní nápady! • Namočte houbu a/nebo štecec do trochy vody. Naneste trochu barvy. •

Když dobrodružství vašeho dítěte skončí, stačí jej omýt mýdlem a vodou. • Používejte pod dohledem dospělé osoby

Pouze k zevnímu použití. Chraňte před slunečním zářením. Skladujte v původním obalu, čisté a suché s nasazeným víkem. Neaplikujte na poškozenou nebo zanícenou pokožku. Doporučuje se náplastový test, aplikujte na vnitřní loket, pokud se do 1 hodiny objeví alergická reakce, nepoužívejte. Omyjte mýdlem a vodou. Některé barvy mohou špinit. Uschovejte si pokyny.

Výrobce Snazaroo Velká Británie

Od založení Snazaroo v roce 1989 vždy šlo o kvalitu a bezpečnost...
Abychom vám umožnili odemknout svět kreativity, vyžadují produkty, kterým můžete důvěřovat. Proto je kvalita a bezpečnost srdcem každého produktu Snazaroo a my jsme odhodláni vyrábět vysoce kvalitní barvy na obličej. Naše řada barev na obličej a tělo je na vodní bázi, bez parfemace, snadno se odstraňuje a je vytvořena tak, aby byla šetrná k citlivé pokožce.

Žádný z našich produktů nebyl nikdy testován na zvířatech.

Barvy jsou vyvinuté z prémiových ingrediencí, které splňují nejvyšší standardy kvality a splňují přísné předpisy EU a FDA, garantujeme kvalitu každého produktu prostřednictvím pravidelného testování nezávislými dermatology a odborníky na toxikologii.

Snazaroo vám umožní s jistotou dosáhnout jakéhokoliv motivu na obličej a tělo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Snazaroo mini sada barev na obličej - klaun VH_1172089
Snazaroo sada obličejových barev - Zvířecí svět VH_1172183
Snazaroo barvy na obličej A6 s postupem - zelená VH_1174003
Barva na obličej 24g - tygr ( 3barvy )
219 Kč
VH_1117000
Snazaroo sada obličejových barev - růžová VH_1172031
Barva na obličej 24g - mráz ( 3barvy )
219 Kč
VH_1117002